Kurs prawa jazdy kat. B


Szkolenie teoretyczne - 30 godzin
Wykłady prowadzone są w profesjonalny sposób przez kierownika ośrodka, który zajmuje się tym już od 20 lat. Przed założeniem swojej firmy był wykładowcą - instruktorem w największym ośrodku szkolenia w byłym już województwie tarnowskim. Ma uprawnienia do szkolenia zarówno teoretycznego jak i praktycznego na wszystkie kategorie prawa jazdy. Według opinii kursantów, odbywających pełny kurs w naszym ośrodku jak i kursantów przychodzących do naszego ośrodka na szkolenie dodatkowe, kierownik O.S.K. "EXPERT" uważany jest za najlepszego wykładowcę. Postrzegany jest jako wysokiej klasy specjalista w dziedzinie prawa o ruchu drogowym.

Szkolenie praktyczne - 30 godzin
Pierwsza godzina jazdy po Brzesku i okolicach służy zapoznaniu się z samochodem. Pozostałe godziny jazdy odbywają się w Tarnowie. Kursanci mogą dojeżdżać we własnym zakresie do Tarnowa albo mogą rozpoczynać i kończyć jazdę w Brzesku. Wybór należy do kursanta. Kursanci mogą również wybrać instruktora, z którym chcą jeździć. Jazdy odbywają się po tych trasach, na których odbywa się egzamin państwowy. Nasi instruktorzy są solidni, fachowi i zrobią wszystko, aby dobrze przygotować do egzaminu państwowego, o czym świadczą wyniki zdawalności jakie od wielu lat uzyskuje nasz ośrodek.
Oprócz szkolenia podstawowego, ośrodek prowadzi szkolenia uzupełniające, które kursant może odbyć po ukończeniu kursu, czy też przed kolejnym egzaminem. W szkoleniu takim mogą uczestniczyć zarówno kursanci, którzy ukończyli kurs w naszym ośrodku, jak również kursanci, którzy kończyli szkolenie podstawowe gdzie indziej. Liczba godzin szkolenia uzupełniającego prawnie nie jest określona, jej ilość ustala kursant z instruktorem. Prowadzimy również jazdy doszkalające dla osób posiadających prawo jazdy.
Zapraszamy do skorzystania z prowadzonego na naprawdę najwyższym poziomie szkolenia zarówno teoretycznego jak i praktycznego.